Żłobek :

Niepubliczny Żłobek „Słoneczna Jedynka” to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach, przygotowujących się dopiero do edukacji przedszkolnej. Chcemy by nasi podopieczni czuli się pod naszą opieką tak komfortowo jak w domu. Naszym celem jest to by dzieci przychodziły i wychodziły ze żłobka z uśmiechem na buzi a ich rodzice byli spokojni, że powierzyli swoje skarby profesjonalistom.

 

Niepubliczny Żłobek „Słoneczna Jedynka” zapewnia troskliwą i fachową opiekę dzieciom w wieku od 20 tygodnia życia do 3 roku życia. Oferujemy opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach  06:30 – 16:30.

 

W ciągu dnia organizujemy dzieciom zajęcia muzyczne, taneczne i plastyczne tak, aby były dopasowane do ich wieku i możliwości. Ponadto codziennie czytamy bajki i wierszyki, a także bawimy się na świeżym powietrzu. Nasze ciepłe i doświadczone nauczycielki dbają o prawidłowy rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny dzieci. Uczymy samodzielności, dbania o higienę osobistą i dobrego zachowania przy stole, a wszystko na zasadzie miłej zabawy. Małe grupy tworzą klimat rodzinny i możliwość indywidualnego podejścia do każdego dziecka.

Pliki do pobrania :
Kadra / Opiekunowie :

Opiekun Wychowawca :

 

- Katarzyna Focht

 

- Renata Macuda

 

- Iwona Chełmik

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now